GALATASARAY HAKKINDA HER ŞEY !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray haberleri, transfer çalışmaları, diğer kulüp haberleri, Milli takım haberleri ve resimleri, Galatasarayın Futbolcu Resimleri ve biyografileri dahil her şey burada !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hasan Doğan'ı kaybettik

YazarMesaj
türko_1905
Admin
türko_1905

Hasan Doğan'ı kaybettik Empty
MesajKonu: Hasan Doğan'ı kaybettik   Hasan Doğan'ı kaybettik Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 1:19 pm

05 Temmuz 2008 Cumartesi

Millitakim.com olarak Hasan Doğan'a Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Hepimizin başı sağolsun
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, tatil için geldiği Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Özel Bodrum Hastanesi yetkilileri, Hasan Doğan'ın saat 19.00 sıralarında hastaneye ölü olarak geldiğini açıkladı. Haberin ardından, A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, eşiyle birlikte Özel Bodrum Hastanesi'ne gitti. Hasan Doğan, 14 Şubat'ta, Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına seçilmişti. Merhuma tanrıdan rahmet, spor dünyamız ile Türkiye Futbol Federasyonu ile ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Millitakim.com milli takımlar internet haber ve iletişim portalı

Hasan Doğan kimdir?

Hasan Doğan, 1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra 1979-1980'de İngiltere'de lisan eğitimi aldı.

1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş. yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş. yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Doğan, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev aldı.

Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyelikleri bulunuyordu.

Doğan, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ile Beşiktaş Kulübü kongre üyesi olarak sporun içinde yer almıştı.
http://cimbomluyuz-1905.eniyiforum.net

Hasan Doğan'ı kaybettik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-