GALATASARAY HAKKINDA HER ŞEY !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray haberleri, transfer çalışmaları, diğer kulüp haberleri, Milli takım haberleri ve resimleri, Galatasarayın Futbolcu Resimleri ve biyografileri dahil her şey burada !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Tüm futbolcuları denedim"

YazarMesaj
türko_1905
Admin
türko_1905

"Tüm futbolcuları denedim" Empty
MesajKonu: "Tüm futbolcuları denedim"   "Tüm futbolcuları denedim" Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 5:24 pm

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Hollanda kampında tüm sporcularını deneme imkanı bulduğunu bildirdi.

Bülent Uygun, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdükleri Hollanda kampının olumlu geçtiğini söyledi. Lig öncesi son hazırlık kamplarında yaptıkları maçlarda hatalarını bertaraf ettiklerini ifade eden Uygun, "İyi futbolla sonuca gidiyoruz. Pazar günü Türkiye'ye döneceğiz. Pazartesi günü tesislerimizde idmanlarımız devam edecek. Taraftarlarımıza başarılı bir Sivasspor izletmek istiyoruz" diye konuştu.

Ligde başarılı olmak istediklerini kaydeden Uygun, "Hollanda kampında tüm sporcularımı deneme imkanı buldum. Her sporcuya görev verildi. Kadroyu belirlemiş durumdayım. Takım olarak başarıya susadık ve bu susuzluğumuzu da ligde gidermek istiyoruz" dedi
http://cimbomluyuz-1905.eniyiforum.net

"Tüm futbolcuları denedim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-