GALATASARAY HAKKINDA HER ŞEY !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray haberleri, transfer çalışmaları, diğer kulüp haberleri, Milli takım haberleri ve resimleri, Galatasarayın Futbolcu Resimleri ve biyografileri dahil her şey burada !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skibbe ilk idmanını yaptırdı !!

YazarMesaj
türko_1905
Admin
türko_1905

Skibbe ilk idmanını yaptırdı !! Empty
MesajKonu: Skibbe ilk idmanını yaptırdı !!   Skibbe ilk idmanını yaptırdı !! Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 6:54 pm

Skibbe ilk idmanını yaptırdı !! Idman110
Skibbe ilk idmanını yaptırdı

Galatasarayımızın basinda ilk antrenmanina cikan teknik direktor Michael Skibbe, ilk antrenman sonrasinda takimda son derece iyi izlenimler edindigini ve 3-4 transfer daha yapacaklarini belirterek, Turkiye - Almanya yari final maci icinde Turk oyuncularımızın sakat ve cezali olmalarindan dolayi Almanya'nin bir adim daha onde oldugunu soyledi.

Galatasarayımızın yeni teknik direktoru Michael Skibbe Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapilan ilk antrenmanin ardindan basin mensuplarinin sorularini yanitladi.

Skibbe yapilan ilk antrenmanin gayet iyi gectigini belirterek, "Bu takim ile ciktigim ilk antrenmandan son derece iyi izlenimler edindim. Burada hepinizin bildigini, benimde gorme sansim oldu. Bizim sadece bu aksam Almanya Milli Takimi'na karsi gorev yapacak arkadaslarimiz degil, burada kalan oyuncularimiz da son derece iyiler. Hepsi yuksek teknik kapasitesine sahipler. Onlarla yaptigim ilk antrenmandan son derece tatmin oldum" diye konustu.

Skibbe, Lincoln'un kampa katilmamasi ile ilgili aciklamalarda bulunarak, "Lincoln'un bugun gelmemesi ile ilgili mazereti kendinden almis degiliz. Tabi kendi memleketi Rio'nun su donem icin Istanbul'dan daha ilginc oldugunu dusunebilir, ama bizi tatmin eden bir davranis degil. bir kac gun icinde kampa katilacagindan eminiz geldigi zaman konusacagiz" seklinde konustu.

Alman teknik adam Skibbe, transferler konusunda kendisine yoneltilen sorulara ise, "3-4 transfer etmek istedigimizi Adnan Sezgin ve Haldun Ustunel Bey ile konustuk. Birkac gorusmemizde oldu fakat simdiye dek sonuclanmis bir transferimiz yok. Biliyorsunuz ki oncelikle Hakan Sukur gibi bir santraforun yerini dolduracagiz. Onun disinda Song'un yerini doldurmamiz gerek. Oncelikle bunlarini yerini dolduracagiz ve 1-2 oyuncu daha takima takviye edecegiz. Suan herhangi bir oyuncuyla imza atmis degiliz.

Zaten bizim transfer etmek istedigimiz oyuncular, Avrupa kupasinda veya bir iki gun once kupaya veda etmis takimlarda yada diger ulkelerin diger kitalarin takiminda bazilari, hali hazirda maclari devam eden oyuncular. Bu maclardan sonra kendilerine dinlenecek vakitte vermemiz lazim" dedi.

Skibbe, Turkiye ile Almanya arasinda oynanacak olan yari final maci hakkinda da aciklamalar yaparak, "Bu aksamki macin ortada bir mac oldugunu dusunuyorum. Bu mac icin son derece acik bir sonuc ve degerlendirme yapmak zorundayiz, fakat Turk Milli Takimi'nin sakat ve cezali oyuncularindan oturu ben Almanya'nin biraz daha sansli oldugunu dusunuyorum. Ama 3 ihtimalli bir mac olacagini goz ardi etmememiz gerekir. Ben Turk Milli Takimi'nin harikulade oynadigini ve yapmasi gerektigini basarmis oldugunu dusunuyorum.

Her zaman macin ikinci yarilarini ve son dakikalarini iyi oynadigindan bahsettik. Bence macin sonuna guclu gelebilmis olmalari yapmak istediklerini cok iyi yapmis anlamina gelmektedir. Avrupa'nin en ust seviyedeki takimlari karsisinda gercekten ust seviyede bir futbol oynadilar. Suanda da yari finaldeler ve bence yapmak istediklerini yaptilar diye dusunuyorum" ifadelerini kullandi.
http://cimbomluyuz-1905.eniyiforum.net

Skibbe ilk idmanını yaptırdı !!
1 sayfadaki 1 sayfası